Najbliższy Webinar

Złocenia, srebrzenia i UV3D w druku - jak zrobić to dobrze?

2018-03-06

11:00

Zarezerwuj miejsce

Pozostało

WYBIERAM WEBINARY

Harmonogram

2018-03-06

Złocenie, srebrzenie i UV3D w druku – jak zrobić to dobrze?

Złocenie, srebrzenie, lakier UV3D. Jak przygotować projekty do druku z wykorzystaniem tych uszlachetnień? Jak przygotować maskę, jakie błędy są najczęściej popełnianie, jakie są zasady i najlepsze praktyki?

2018-04-10

Nowości w drukarni Chroma – produkty, konfiguracje, funkcjonalności.

Nowości w ofercie drukarni internetowej Chroma. Nowe produkty, nowe konfiguracje czyli jeszcze szersza oferta. Nowe funkcjonalności czyli jak zorganizować sobie pracę, aby projekty do druku zamawiać jeszcze szybciej.

2018-05-15

Zaawansowane przygotowanie projektów do druku

Dowiedz się jak przygotować najbardziej zaawansowane projekty do druku z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Najbliższy webinar

Nasi prezenterzy

Marcin Majda

Business Development Director

Odpowiedzialny jest za rozwój biznesu i proces transformacji największej drukarni internetowej w Polsce, obejmujący obszary nowego serwisu internetowego, zmiany oferty, IT oraz optymalizacji procesów. Swoje doświadczenie zdobywał w obszarze sprzedaży, consultingu oraz zarządzania projektami e-commerce oraz IT, w tym na rynkach międzynarodowych m.in. w Interia.pl, Comarch, Software Mind oraz Luxoft.

Mariusz Wnęk

Creative Director

Absolwent psychologii stosowanej ze specjalizacją “Psychologia Reklamy”, ukończył również Elektroniczne Przetwarzanie Informacji ze specjalizacją “Interfejs Graficzny” na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoje doświadczenie zdobywał m. in. w Interia.pl
i Agencji Reklamowej Opcom, gdzie jako Art Director sprawował nadzór artystyczny nad kampaniami dla Škoda Polska, Crunchips
i Otodom.pl. Zaufały mu takie marki jak: Adidas, Asus, Trek, GoPro czy Expo 2015. Wyróżniany na portalach branżowych: awwwards, deviantart, abduzeedo. W drukarni internetowej Chroma odpowiedzialny jest za wygląd i UX serwisu internetowego oraz za spójną komunikację we wszystkich kanałach.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na webinary czyli prezentacje online na żywo?

Dzielenie się wiedzą w formie warsztatów z zaawansowanego przygotowania projektów do druku lub przedstawienie nowych funkcjonalności serwisu wymagają prezentacji w innej formie niż statyczne informacje tekstowe. Według nas najlepiej w tej roli sprawdzą się właśnie webinary.

Dzięki temu, że całe wydarzenie odbywa się na żywo, możecie wejść z nami w interakcję na czacie, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Dodatkową zaletą jest też fakt, że możecie być w dowolnym miejscu - webinary są dostępne również na urządzeniach mobilnych.

Każdy webinar

to inny prezent dla uczestników

Nie chcesz przeoczyć webinaru?

Zapisz się już teraz!